August 17, 2022
Portali Shprehja

“Elhamdulilah”, Sadiki falënderon Zotin: Edhe një punë e kryer me sukses

Zgjedhjet lokale janë afruar por sukseset dhe punët e kryera të Azem Sadikit, nuk kanë të ndalur.

Ai sot me sukses përfundoi asfaltimin e rrugës dy që është një arterie shumë e rëndësishme për Studeniçanin.

Në një status në “Facebook”, Sadiki ka falënderuar Zotin, ekipin dhe bashkëpunëtorët për punët e suksesshme.

“Prej ditës së parë që jam në krye të pushtetit lokal punës ja kam bërë hyzmetin, dhe vetëm ashtu do të vazhdoj edhe në të ardhmen. Falënderoj Zotin, ekipin tim profesional, bashkpuntorët e mi për të gjitha punët e mira që i kemi realizuar në të gjitha vendbanimet e komunës tonë.

Sipas Sadikit, të gjitha projektet e realizuara e kanë vulën e PDSH-së, pasi siç thotë, me përkushtimin më të madh i kemi arritur këto projekte!

Të Ngjajshme

Bekteshi: Do të ketë kursim, por jo reduktime të energjisë elektrike

Suspendohet prokurorja Vilma Ruskoska, shkaku i bastisjes në Policinë Financiare

Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

Leave a Comment