January 27, 2021
Portali Shprehja

Egzona Muqiqi do iu lë pa fjalë me dukjen e saj sot

Bashkëshëshortja e Albatrit Muqiqit edhe sot ka vendosë të marrë vëmendje të madhe me dukjen e saj.

Egzona është shfaqur tejet elegante dhe me shumë sharm kështu duke mos lënë aski pa ia bërë like e koment foton, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ndonëse Egzona është nënë e tre fëmijëve, por që në pamje të jashtme akoma duket si vajzat beqare.

Ndryshe, ajo është edhe një biznismene mjaft e suksesshme./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Këngëtarja shqiptare: Humba djalin që nuk linda dot vetë

admin

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Leave a Comment