Ekipi i xhudos së Kosovës në pullën postare të Japonisë

Ky ekip, një respekt të jashtëzakonshëm ka fituar edhe në Japoni, vend ky i njohur për sportin e xhudos.

Japonia ka vendosur në pulla postare ekipin e xhudos së Kosovës, si shenjë e miqësisë dhe respektit.

Lajmi është bërë i ditur nga trajneri Driton Kuka.

Njoftimi i Kukës:

Në Japoni pulla postare me ekipin tonë si shenjë e miqësisë dhe respektit për ekipin tonë!

Punë serioze e Ambasadorit Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar si dhe për Lojërat Olimpike sivjet.

/Lajmi.net/

Të ngjajshme

Messi mund të largohet falas në verë, pesë klube po presin sinjalin

shprehja

Lehmann: Liverpool mund të thyej rekordin e Arsenal

shprehja

Man Utd afër të mbyll marrëveshjen me Bruno Fernandes – më shumë se 50 milionë funte në tavolinë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë