June 22, 2021
Portali Shprehja

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

Familja Abazi e kanë bukurinë me gjene. Nëna, Almeda dhe motra e saj Ilda janë tri bukuroshet e kësaj familje, të cilat po ashtu ngjasojnë shumë njëra me tjetrën, shkruan “Kosovarja”. Almeda dihet se është e martuar dhe ka krijuar familje me aktorin turk që e njohin të gjithë Tolgahan Saysman. Ndërkohë që edhe motra […]

.

Të Ngjajshme

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Morena do t’iu lë pa gjumë me këtë paraqitje

admin

Lindita kap për fyti Oltin dhe largohet duke qarë nga studioja

admin

Leave a Comment