January 31, 2023
Portali Shprehja

Ekskluzive: Të martën Edi Rama mbledh në Tiranë liderët e partive politike shiptare në RMV

Të martën, më 10 janar kryeministri shqiptar Edi Rama do të takoj në Tiranë liderët e partive politike në Maqedoninë e Veriut.

Siç mëson Zyrtare.net, ftesë për takim kanë marrë kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, ai i ASH-së, Arben Taravari, i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami dhe kreuni Alternativës, Afrim Gashi.

Nuk dihet cila është arsyeja e thirrjes së këtij takimi nga Kryeministri Rama por që vjen në një moment kyç kur në Kuvend duhet të votohen ndryshimet kushtetuese. /Zyrtare.net

Të Ngjajshme

Pas kësaj ore bëni mirë të mos pini kafe

Këto ushqime duhen shmangur përpara se të shkoni në palestër

Ky është ushqimi më i keq për veshkat!

Leave a Comment