September 29, 2020
Portali Shprehja

Eksperienca e tmerrshme e Wagner Love: Kemi ngrënë akrepa dhe buburreca

Ish-sulmuesi i CSKA-së, Wagner Love, ka folur për atë që e ka befasuar më shumë në Kinë.

36-vjeçari brazilian luan për Qaryat-in në Kazakistan tani, por më parë ka luajtur për klubin kinez Shandong Luneng.

“Të them të drejtën, ushqimi më ka befasuar më shumë në Kinë”, ka thënë braziliani në një intervistë t ë dhënë për Krasava në Youtube.

“Hanim akrepa, buburreca dhe gjëra të tilla. Gjatë fundjavës shëtisnim, kishte vende ku shokët e skuadrës merrnin insekte të gjalla, i  ngjyenin në vaj, i skuqnin dhe i hanin”.

Wagner Love ka fituar tre kampionate ruse me CSKA, gjatë Kupa të Rusisë dhe Kupën UEFA në 2004-ën.

.

Të Ngjajshme

Kristalizohen vazot e Champions-it, të enjten shorti i fazës së grupeve (detajet e plota)

admin

Klopp: Ancelotti bëri “biznes” të mirë, nuk më intereson kreu tani për tani

admin

Kriza e topit dhe financat, jo vetëm Shqipëria! Tani edhe Anglia në prag kolapsi: Qeveria të na ndihmojë!

admin

Leave a Comment