July 27, 2021
Portali Shprehja

Ekzekutohet në vilën e tij Presidenti i Haitit – Iliria News Agency

Presidentit i shtetit t Haitit, nje vend i vogel ne Oqeanin Paqesor u ekzekutua me arme zjarri kete te merkure.

Jovenel Moise u qellua me arme zjarri teksa ndodhej ne rezidencen e tij bashke me familjen.

Persona te armatosur u futen ne vile dhe qelluan per vdekje Presidentin e vendit, 53 vjec.

Gruaja e Jovenel Moise mbeti e plagosur.

Të Ngjajshme

Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin – Iliria News Agency

admin

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

admin

Bllokohet faqja në internet e udhëheqësit të opozitës ruse Aleksei Navalni – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment