15.1 C
Skopje
June 19, 2019
Informacione Vendi

El Cheka nuk ndalet, hap profile të reja për publikimin e materialeve të përgjuara

Tact

El Cheka tash më personi më i përfolur në Maqedoninë e Veriut e më gjërë, me publikimin e përgjimeve kundër funksionarëve të BDI-së, ku target e ka liderin Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferin.

Ndaj tij së fundi është hapur procedurë penale në Prokurorinë e Kërçovës për ta ndjekur si të dyshuar për kryerje të veprave penale, megjithatë El Cheka nuk ka të ndalur. Ai së fundi ka hapur profile të reja për publikimin e materialeve të përgjuara  dhe në një postim të fundit thotë :

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Peticion online për ndërprerjen e privilegjeve të funksionarëve

shprehja

Zaevi vazhdon të jetë optimist për datën për fillimin e bisedimeve me BE-në

shprehja

Lajçak: BE duhet ta mbajë premtimin për Maqedoninë e Veriut

shprehja