18.8 C
Skopje
August 25, 2019
Informacione Vendi

ElCheka thirrje Ziadin Selës e Bilall Kasamit

ElCheka

Une si keshill organizativ i protestave bashke me gjitha kshillet që i kemi krijuar në gjithe Maqedonine e veriut i bajm thirje Ziadin Seles dhe BILAll KASAMIT ( Aleancës dhe BESËs) se me datën 26.07.2019 ora 14:00 dita e premte dot mbajme protesta në shkup para Qeverisë së M.V dhe parlamentit .
Ne cdo protest qe do mbajm te jen prezent Bashk me antaret e tyre Dhe mos te heshtin ,Heshtja eshte krim Dhe ne cdo protest qe do mbajm te jen prezent bashk me antaret e tyre.
Protestat jan Kombëtare Radhen e kan partit të mbeshtesin popullin.
Ata të cilët nuk e mbeshtesin nuk jan me Popullin🇦🇱
Cdo proteste jashte kesaj eshte percarje kombetare.

Artikuj të ngajshëm

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

shprehja

Albin Kurti tregon për herë të parë si e njohu gruan norvegjeze

shprehja

RA NË PËRPJEKJE PËR T’I TËHEQUR SHOKËT

shprehja