May 16, 2021
Portali Shprehja

Elita me barkun ‘petë’ menjëherë pas lindjes

Elita Rudi është një ndër emrat më të dalluar në mediat rozë. Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”. Duke qenë një femër e dalluar, në çdo imazh duket bukur dhe e veçantë. Këtë herë, në imazhin e postuar duke reklamuar barkun shihet që ajo ka arritur […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment