September 27, 2020
Portali Shprehja

Elita pozon me barkun e fryrë në ashensor

Njihet si moderatorja më e ëmbël dhe simpatike e ekranit televiziv.

Bukuroshja ka kohë që i është larguar profesionit të saj, por jo edhe syrit të fansave të cilët përcjellin çdo lëvizje nga ajo, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shquhet si bashkëshorte dhe nënë mjaftë e përkushtuar ndaj familjes së saj, ku së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë.

Me secilin postim bie në sy barku i fryrë të cilin mundohet ta fsheh, por që sigurisht është e kot.

Kësaj radhe ndau një imazh në ashensor ku në sy bie barku i fryrë i saj.

Kaq bukur po duket ajo, duke iu shtuar nuri i bukurisë gjatë shtatzënisë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Tayna në veshje engjulli tregon shumë nga trupi saj

admin

Këngëtarja e njohur tregon se si i humbi 20 kilogramë

admin

Zaimina ekspozon gjoksin në veshjen e ngushtë

admin

Leave a Comment