January 19, 2021
Portali Shprehja

Elita pozon me barkun e fryrë në ashensor

Njihet si moderatorja më e ëmbël dhe simpatike e ekranit televiziv.

Bukuroshja ka kohë që i është larguar profesionit të saj, por jo edhe syrit të fansave të cilët përcjellin çdo lëvizje nga ajo, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo shquhet si bashkëshorte dhe nënë mjaftë e përkushtuar ndaj familjes së saj, ku së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë.

Me secilin postim bie në sy barku i fryrë të cilin mundohet ta fsheh, por që sigurisht është e kot.

Kësaj radhe ndau një imazh në ashensor ku në sy bie barku i fryrë i saj.

Kaq bukur po duket ajo, duke iu shtuar nuri i bukurisë gjatë shtatzënisë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kush është personi që i bashkoj Robertin e Noren?

admin

Produksioni MAQINA paralajmëron rikthimin

Redaksia 2

Do të dëshpëroheni nga fytyra e Taynës pa pikë photoshopi

admin

Leave a Comment