April 17, 2021
Portali Shprehja

Elita Rudi tregon se a i ka dhënë fund jetës televizive

Moderatorja e njohur ka kohë që i ka munguar ekranit.

Pas lindjes së djalit Zërit, Elita Rudi i është përkushtuar familjes e cila sjelli në jetë edhe vajzën Bota.

Gjatë gjithë kësaj kohe ajo i është larguar emisioneve televizive dhe më sa duket i ka munguar publikut.

Përmes rubrikës “Ask me a question”, është pyetur nga fansat se a do t’i rikthehet sërish teelvizionit.

“A e ke lënë televizionin”? ishte pyetja që iu parashtrua teksa ka kthyer përgjigje duke thënë që jo.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment