January 28, 2022
Portali Shprehja

Eltioni është banori i eliminuar për sonte në BB VIP, ndërsa Iliri është banori i vetëm që nuk e përcolli

Kutia e pandorës vazhdimisht po ndryshon rrjedhën e lojë së Big Brother VIP Albania.

Ishte Iliri ai i cili në spektaklin e së martës hapi kutinë e Pandorës, derisa zgjodhi të çonte në nominim tre persona.

Tact Watches

Por, ai vendosi që të fuste veten dhe dy banorët e rinj, Arbërin dhe Eltionin.

Nga ky televotim banori i cili kishte marrë më së paku vota për të vazhduar qëndrimin në shtëpinë e Big Brother VIP ishte, Eltioni.

Ndërsa, derisa banorët po i jepnin përshëndetjen e fundit, Iliri po qëndronte në sallon i vetëm, dhe kjo po që kuptohet pas debatit që kishte me të.


Të Ngjajshme

Monika vazhdon ngacmimet me Ilirin: Kur më do, pse më ulëret?

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Leave a Comment