May 28, 2022
Portali Shprehja

Elvana Gjata viziton Prishtinën, publikon imazhe

Elvana Gjata është njëra nga artistet më të dashura shqiptare.

Tact Watches

Pas një pauze që pati në muzikë, së fundi ajo publikoi projekte të njëpasnjëshme e që padyshim u shndërruan në hite.

E së fundi artistja ka vizituar Prishtinën, nga ku ka publikuar edhe pamje.

“Dite n‘Prishtinë”, ishte mbishkrimi i Elvanës.

Elvana Gjata pas publikimit të shumë projekteve muzikore, ka filluar edhe aranzhimet për sezonin e verës, e që sigurisht do të jetë mjaftë i ngakuar për të.

 

.

Të Ngjajshme

Borislavova: Do ta mbrojmë interesin bullgar deri në fund, çështja me Maqedoninë duhet diskutuar më konkretisht

admin

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

Leave a Comment