July 28, 2021
Portali Shprehja

Elvana pozon unike në fustanin e hapur tek gjoksi

Artistja shqiptare arrin të duket bukur me secilën veshje. Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje elegante. Me një fustan me ngjyrë të bardhë, bukuroshja brune dukej në super formë teksa ka postuar dy fotografi. Fustani i Elvana Gjatës i ka ekspozuar edhe gjoksin asaj pasi […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment