August 5, 2021
Portali Shprehja

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive në Prishtinë – Iliria News Agency

Infektologu Arben Vishaj është emëruar ushtrues i detyrës së drejtorit të Klinikës Infektive në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar vet Vishaj. “Po jam emëruar u.d i Drejtorit të Infektivës”, ka thënë Vishaj për rtv21.tv. Emërimi i tij vjen pas dorëheqjes së Izet Sadiku nga detyra e ushtruesit të detyrës së drejtorit të kësaj klinike./21Media

Të Ngjajshme

Kryeministri kroat Plenkovic ka një mesazh për Serbinë – Iliria News Agency

admin

Ramiz Lladrovci i drejtohet me një mesazh Memli Krasniqit dhe PDK’së para zgjedhjes së kryesisë së re – Iliria News Agency

admin

Komandanti famëkeq i luftës së Kosovës shpallet qytetar nderi në Serbi – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment