June 23, 2021
Portali Shprehja

Emigrantët shqiptarë në Greqi organizojnë protestë paqësore për hapjen e kufijve, ja kur do të mbahet – Iliria News Agency

Emigrantët shqiptarë në Greqi organizojnë protestë paqësore për hapjen e kufijve, ja kur do të mbahet – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nga 10 korriku sërish shtrenjtohen cigaret – Iliria News Agency

admin

Tre emrat që pritet të kandidojnë për kryetar të PDK-së – Iliria News Agency

admin

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment