July 28, 2021
Portali Shprehja

Emina Çunmulaj nuk mungon me urim të Kurban Bajrami

Nuk mungoi urimi i Eminas me rastin e festës. Bestimtarët myslimanë sot festojnë Kurban Bajramin, edhe pse kësaj radhe festa është më ndyshe. Ky Bajram po festohet nën thirrjet që të evitohen vizitat familjare për shkak të përhapjes së COVID-19. Fytyrat publike kanë shkruar urime të shumta përmes rrjeteve sociale, mes tyre edhe modelja Emina […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment