February 8, 2023
Portali Shprehja

Eminem dhe 50 Cent janë kthyer në Detroit për projektin e tyre më të ri

Reperi 47-vjeçar i “In da Club” konfirmoi se ai dhe miku dhe mentori i tij 50-vjeçar po zhvillojnë një seri të bazuar në filmin e vlerësuar nga kritikët “8 Mile”.

Pasi u shfaqën në internet thashethemet se dyshja po punonin së bashku në serial, babai i dy fëmijëve hyri në Instagram për të konfirmuar lajmin të premten (7 janar).

“Po dhe ju menduat se po luaja rreth e rrotull, jam njeri serioz, kjo do të jetë e çmendur”, shkroi 50 Cent në postim.

Fotografia që ai shpërndau tregoi një pamje të një artikulli të publikuar nga Billboard që raportonte lajmin.

Më herët gjatë ditës, ylli foli për zhvillimin e shfaqjes në një intervistë për Big Boy TV.

.

Të Ngjajshme

Komisioni Evropian: Ndihmë emergjente prej 6.5 milionë euro për Turqinë dhe Sirinë

Ekipi i FSK-së shpëton një fëmijë 2-vjeçar nga rrënojat në Turqi

Simptomat e sulmit në zemër?!

Leave a Comment