April 12, 2021
Portali Shprehja

Enca: Dua të jetoj në Dubai

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, prej disa ditësh po shijon pushimet në Dubai. Ajo duket se po kalon një kohë të mirë, duke qenë se edhe në Shqipëri prej muajsh zbatohen disa masa për t’u mbrojtur nga COVID-19. Dhe në Emiratet e Bashkuara Arabe siç shihet po argëtohet në masë të madhe saqë ka bërë një […]

.

Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment