November 25, 2020
Portali Shprehja

Enca duket joshëse dhe provokuese

Enca e adhuron të jetë në qendër të vëmendjen dhe këtë shumicën e kohësh e bënë me pozat provokuese që sjell në Instagram.

Këngëtarja e cila ma mbi 2 milionë ndjekës edhe këtë herë nuk ka lënë pa provokuar në disa imazhe të reja.

Me një veshje shumëngjyrëshe, Enca dukej joshëse dhe mjaft provokuese, teksa shkëlqente në rrezet e diellit.

“Vetëm disponim të mirë vlla”, ka shkruar Enca sipër imazheve.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me reperin kosovar, Don Xhon “Break Down”.


Të Ngjajshme

Rihana befason me pamjen pa grim

admin

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Leave a Comment