June 23, 2021
Portali Shprehja

Enca e quan veten gocë “hallall”

Ditë e re, provokim i ri nga Enca. Enca Haxhia konsiderohet si një nga këngëtaret më seksi dhe provokuese të estradës shqiptare, shkruan “Kosovarja”. Nuk kalon ditë pa publikuar imazhe në rrjete sociale, ku shumica prej tyre janë duke ekspozuar linjat trupore. Së fundi ajo ka ndarë me publikun një fotografi, ku shihet e veshur […]

.

Të Ngjajshme

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

admin

Leave a Comment