April 17, 2021
Portali Shprehja

Enca e tregon shtratin plotë me trëndafila e dhurata

Këngëtarja ka ditë që ka vizituar njërin nga vendet luksoze e cila edhe po publikon postime të shumta në rrjete sociale. Sapo ka postuar në storien e saj video nga dhoma në hotelin se ku po qëndron. Me trëndafila të kuq në shtrat, tortë dhe dhurata të ndryshme, këngëtarja siç duket po e shijon mjaftueshëm […]

.

Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment