March 7, 2021
Portali Shprehja

Enca e zbulon se çka e lidhë me aktorin më të bukur turk

Enca është këngëtarja e cila përherë merrë vëmendje për ekspozimin e tepërt të trupit, e sidomos gjoksit gjigant që posedon.

Jo rrallë herë këngëtarja nga Shqipëria hap pyetësor në Instagram, meqë rast edhe sot ka hapur një të tillë duke iu dhënë mundësinë ndjekësve ti bëjnë pyejte të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet Enca shpesh ka zbuluar se ka raporte të mira me shumë fytyra të skenës, apo teatrit që njihen e botërisht.

Ndërkohë që ndjekësit kanë vënë re se ajo dhe aktori turk Onur Tuna e kanë folloë njëri-tjetrin në Instagram ndaj edhe e kanë pyetur se çka e lidhë me të.

Enca ka thënë se është aktori i njohur dhe falë nënës së saj që shikon telenovela e njehë dhe e pëlqene dhe ajo./Kosovarja/

 


Të Ngjajshme

Jasmina është kapur keq me Sarën, nuk i ndalon thumbat ndaj saj

admin

Këngëtari shqiptar shumë pranë fitores në “Sanremo 2021”

admin

Shumë pak kohë i ka mbetur deri në lindjen e fëmijës së parë, por Afërdita nuk i ndahet palestrës

admin

Leave a Comment