December 5, 2021
Portali Shprehja

Enca poston video nga Dubai, uron të gjithë për urimet

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet mjaft shumë, kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Tact Watches

Enca ka festuar ditëlindjen dhe ka ndëruar lokacion, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka udhëtuar drejtë Dubait dhe çdo postim i saj në rrjete sociale po merr vëmendje të madhe.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku falenderon të gjithë për urimet që i kanë bërë për ditëlindjen e saj të 26-të. /Kosovarja/


Të Ngjajshme

Zbulohet arsyeja pse nëna e Donaldit nuk e donte Bora Zemanin

Albërija: Po të isha në vend të Trixës do kisha dalë me kohë

Grushte dhe shuplaka në mes të dy vajzave në emisionin “It’s My Love”

Leave a Comment