November 25, 2020
Portali Shprehja

Ende pa ardhur në jetë, Afërdita e bën këtë veprim për djalin e saj

Ka qenë një femër me ëndrra të mëdha, e që çdo treg që e ka synuar ka arritur të korr suksese.

Si modele e këngëtare mjaftë e dashur për publikun, ajo ka arritur të ruaj këtë simpati edhe pse është larguar nga të dyja profesionet, shkruan “Kosovarja”.

Siç ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, ajo është në pritje të ëmbël, ku pritet që familja e tyre të bekohet me një djalë.

Duke qenë tejet e lumtur për këtë ndjesi, ajo ka nisur përgatitjet e shumta për rroba e dekorimin e dhomës.

Kështu tregoj me anë të një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Snapchat.

Emocionuese kjo, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Almeda dhe Tolgahan, sërish prindër!

admin

Kur jeta ta bjen luksin e Ermalit, me saunë në shtëpi

admin

Fjolla ia lë buzët në faqe Fisnikut

admin

Leave a Comment