October 21, 2021
Portali Shprehja

ENDRI ÇEKIÇI KLAS! Por shoku i ekipit i prish festën shqiptarëve në Turqi (VIDEO)

Sot është luajtur ndeshja e kampionatit turk mes Konyaspor dhe Trabzonspor e mbyllur në një barazim spektakolar 2-2.

Sigurisht, nuk do të merrte vëmendjen nëse nuk do të ishte se pikërisht dy golat e ekipit bardhejeshil u shënuan nga shqiptari Endri Çekiçi, me të dytin spektakolar në një hedhje gërshërë…

Më pas, festa e çmendur bashkë me Cikalleshin dhe Bytyqin, dy shqiptarët tjerë në ekip të Konya.

Sakaq, për miqtë shënuan Cornelius dhe ishte autogoli i Hadziahmetovic ai që vulosi shifrat në 2-2.

 

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment