May 12, 2021
Portali Shprehja

Engji sjellë një modë të rë në stilin e veshjes

Engjëllushë Salihu ndonëse nga fëmijëria nisi të merrej me muzikë por famën e madhe e arriti tani si vajzë e rritur. “Kanagjeqi” është kënga që e ngriti në sytë e publikut dhe e bëri emër favorit të skenës muzikore shqiptare, shkruan “Kosovarja”. Përveç këngëve solistike Engji ka edhe bashkëpunime me nënën por edhe me këngëtarë […]

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment