2.6 C
Skopje
December 12, 2019
BLUE

Enis Bytyqi si rrallëherë publikon fotografi me bashkëshorten, shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit

Këngëtari i njohur Enis Bytyqi është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke publikuar fotografi nga jeta e tij e përditshme, shkruan Gazeta Blic.

Sa i përket jetës private, Enis Bytyqi është martuar me Rinën në muajin shtator të vitit të kaluar, një dasmë private, por që kishte të ftuar edhe nga estrada shqiptare.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi me bashkëshorten, ndërsa shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Agjenda e Enis Bytyqit sa i përket koncerteve brenda dhe jasht vendit është mjaft e ngjeshur, ku ai është mjaft i kërkuar edhe në dasma.

Agjenda e Enis Bytyqit sa i përket koncerteve brenda dhe jasht vendit është mjaft e ngjeshur, ku ai është mjaft i kërkuar edhe në dasma.

Artikuj të ngajshëm

Beatrixit vetëm sa nuk i shpërthen gjoksi

shprehja

“Thuaje çfarë ke me Kiara Titon”, përgjigjet Butrint Imeri

shprehja

Dikur me kile të tepërta, tani ‘Big Mama’ nuk heziton të ekspozoj linjat trupore

shprehja