July 28, 2021
Portali Shprehja

Era e Nora ja qesin flakën Durrësit

Dy motrat Istrefi, Nora dhe Era janë duke qëndruar në Durrës. Së fundmi, Nora në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një foto në Instastory, ku tregohet edhe vendndodhja e tyre, nē Durres. Fotografia është shpërndarë së pari nga një i aferm i saj, pastaj Nora e ka shpërndar në llogarinë personale. Nga Durrësi, […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment