10 C
Skopje
November 15, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

ERDOGAN: Sla fuqi më të madhe se dëshira e popullit

Presidenti i Turqisë, Erdogan, ka deklaruar se tentimi për grusht shtet ka dështuar sepse “s’ka asnjë fuqi që është mbi dëshirën e popullit”.

Ai ka thënë se të gjithë “ata që tentuan të bëjnë grusht shtetin e befasishëm do të marrin përgjigjen e merituar, pavarësisht çfarë institucioni përfaqësojnë”.

Artikuj të ngajshëm

Publikohet fotografia e parë e Remzije Mustafës pas kthimit në shtëpi

shprehja

Pacolli: Faleminderit djema

shprehja

Ambasadori i Kosovës në Shkup flet për “Mini-shengenin”

shprehja