April 12, 2021
Portali Shprehja

Ermal Fejzullahu e uron djalin me këto fjalë

Këngëtari i ka uruar ditëlindjen djalit në rrjete sociale.

Arti quhet djali i madh i këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe partneres së tij, Ariana, ai është edhe djali i vetëm i shtëpisë i cili ka tre motra më të vogla, Bunën, Erën dhe Anën.

Sot Arti feston ditëlindjen dhe Ermali hyri në rrjete sociale duke postuar një fotografi të djalit në Instastory për të uruar atë me fjalë nga zemra.

“Urime ditëlindjen mbreti i babait i bëfsh edhe 100”, shkroi Ermali krahas fotografisë së Artit i cili dukej se është rritur mjaft shumë.


Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment