July 27, 2021
Portali Shprehja

Erxhina nuse për mashallah e veshur në dallam

Femër që është e zonja në të gjitha aspektet. Erxhina këtë e dëshmon çdo ditë, sidomos përmes postimeve të shumta që bën për ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, në veshje tradicionale dhe e rregulluar në mënyrë perfekte ajo duket bukuri dhe ua kalon të gjitha nuseve. Me një kombinim perfekt dhe shkëlqim në […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment