November 29, 2021
Portali Shprehja

Është mbledhur komiteti ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së!

Komiteti ekzekutiv i VMRO-DPMNE-së është duke mbajtur mbledhje sonte, në të cilën siç paralajmëroi nënkryetari i partisë, Vllado Misajllovski bisedohet për situatën politike aktuale dhe situatën pas zgjedhjeve lokale.

Misajllkovski në deklaratë për RTM tha se kjo mbledhje është e rregullt dhe pika e parë e rendit të saj është shqyrtimi i rezultatit të zgjedhjeve, ku kanë pasur rezultat të mirë apo ku duhet të përmirësohen./TV21

Tact Watches

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment