January 16, 2022
Portali Shprehja

“Është një njeri shumë i mirë”, Conte për ish-yllin e tij: Dera ime është gjithmonë hapur për të

Christian Eriksen është kthyer të stërvitet individualisht pas episodit të frikshëm në Euro 2020.

Danezi e ka zgjidhur kontratën me Inter-in dhe tani është i lirë të arrijë një marrëveshje me çdo klub. Për mesfushorin ka folur edhe ish-trajneri zikaltër Antonio Conte:

Tact Watches

“Nuk kam folur kohët e fundit me Christian, por sigurisht është shumë bukur ta shohësh përsëri në një fushë futbollit që godet një top.

“Po flasim për një lojtar me të vërtetë të rëndësishëm, por mbi të gjitha një njeri shumë të mirë. Dera do të jetë gjithmonë e hapur për të”, ka thënë trajneri i Spurs.

.

Të Ngjajshme

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

SULM “FARAONIK” | Me dy qindarka, Verona ka shënuar 27 gola me tredhëmbëshin e saj

admin

“Nuk di anglisht, preferoj që…” Coutinho dhe momenti gazmor pas debutimit fantastik

admin

Leave a Comment