September 27, 2021
Portali Shprehja

Është shumë i dhimbshëm lajmi nga Tetova – Iliria News Agency

Ngushëllime familjeve të viktimave nga zjarri dhe shërim më të shpejtë të lënduarve iu dëshiroi edhe lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Është shumë i dhimbshëm lajmi nga Tetova. Në këtë ditë tragjike bashkë ndjej me dhimbjen e familjeve dhe të afërmve të viktimave dhe shpreh ngushëllime të sinqertë dhe të thellë. Zoti ju dhëntë forcën që të përballeni me këtë tragjedi. Shërim të shpejtë të lënduarve”, shkroi Basha.

Të Ngjajshme

Vuçiq: Ekziston ideja për ta mbyllur Konçulin dhe për ti izoluar shqiptarët e Bujanocit dhe Preshevës

Tanket e avionët serbë drejt Kosovës, deputeti shqiptar akuzon Ramën

Situata në veriun e Kosovës, Sekretari i NATO-s bisedon me Kurtin dhe Vuçiqin

Leave a Comment