October 1, 2023
Portali Shprehja

Euro 2024, Portugalia sfidon Sllovakinë për vendin e parë në grup

Sot do të luhen ndeshjet e radhës të grupeve për kualifikueset e “Euro 2024”. Të parët që do të zbresin në fushë do të jenë Gjeorgjia dhe Spanja në orën 18:00.

Një përballje tepër interesante është ajo mes Sllovakisë dhe Portugalisë në Grupin J. Aktualisht Portugalia ndodhet në vendin e parë me 12 pikë, ndërsa Sllovakia në vendin e dytë me 10 pikë.

Të gjitha sfidat e tjera do të luhen në mbrëmje, në orën 20:45.

.

Të Ngjajshme

Ish-bashkëshorti që vrau gruan vret edhe veten

Votim historik mbrëmë,parandaloi një bllokadë të qeverisë amerikane

Ditën e parë të tetorit e nisim me mot me diell dhe të ngrohtë

Leave a Comment