November 23, 2020
Portali Shprehja

EUROPA LEAGUE: Mbrojtje e përgjumur te Milani, Celtic rihap sfidën (VIDEO)

Celtic ka ngushtuar shifrat ndaj Milanit në 1-2. Goditje këndi për skocezët: krosim në mes dhe një goditje me kokë nga Elyounoussi.

Milani tashmë ndërlikon ndeshjen, teksa Pioli bën disa zëvendësime duke nxjerrë Ibrahimovic dhe duke hedhur disa lojtarë të freskët.

 

.

Të Ngjajshme

Edhe Serie A përulet përpara Ibrahimovic! Tërbohen Ronaldo e Lukaku, por edhe tifozët e Juves dhe Interit

admin

Fitorja e parë si trajner në karrierë, Bonera zbulon “objektivin e vërtetë” të Milanit!

admin

Koeman shpjegon pse la jashtë Barcelonës Messin dhe De Jong

admin

Leave a Comment