F1: Shtyhet edhe gara për Çmimin e Madh të Kanadasë

loading...

Ky virus ka sjellë humbje të mëdha edhe në sportin e Formula 1, me fillimin e kampionatit që është shtyrë.

Shumë çmime të mëdha të këtij sporti janë shtyrë, dhe e fundit është edhe gara për Çmimin e Madh të Kanadasë.

Organizatorët e Grand Prix të Kanadasë, kanë njoftuar se gara e planifikuar për datat 12-14 qershor është shtyrë shkaku i përhapjes së vazhdueshme të COVID-19./Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Coutinho krijon problem të madh te Barcelona

shprehja

Nistelrooy: Capello gënjeu për këtë gjë

shprehja

PSG akoma nuk i ka ofruar Neymarit kontratën e re

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë