14 C
Skopje
November 17, 2019
BLUE

“Faji është me mu”, kënga e re nga Majlinda Kryeziu

Këngëtarja, Majlinda Kryeziu ka publikuar projektin e saj të fundit.

Bëhet fjalë për një këngë, e realizuar me video-klip, e cila ka një tematikë tejet domethënëse.

“Faji asht me mu”, është titulli i kësaj kënge, e cila është mirëpritur nga publiku.

Më poshtë, linku:

 

Artikuj të ngajshëm

Studiuesit thonë se këngët e Adele zvogëlojnë stresin dhe i bëjnë mirë zemrës

shprehja

JLO dhe partneri i saj drejt martesës, zbulohen detajet e para të dasmës

shprehja

Prestigjiozja Borgen shkruan për përkrahjen e Rita Orës në Kosovë

shprehja