June 23, 2021
Portali Shprehja

Falë fëmijëve Angelina Jolie një grua super e fuqishme

Janë bërë 5 vite që kur Angelina dhe Brad Pitt i kanë dhënë fund martesës së tyre. Mbështetje për të vazhduar tutje, aktorja po e gjen tek fëmijët e saj. Ajo gjendet afër tyre ne çdo moment duke thënë që është me fat që i ka. Ajo nuk ka tentuar të ketë lidhje pas ndarjes […]

.

Të Ngjajshme

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

admin

Momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës

admin

Rita Ora tregon gjoksin, pozon me të brenshme

admin

Leave a Comment