November 28, 2020
Portali Shprehja

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, reagon për parullën “Liria Ka Emër”

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imerit, kanë reaguar ndaj parullës “Liria Ka Emër”.

Familja Imeri përmes një postimi në Facebook, thotë se liria ka emër e mbiemër.

Sipas tyre, ata emra janë; Ibrahim Rugova, Adem Jashari, SHBA, Britania e Madhe, Gjermania etj.

Reagimi i plotë:

Liria ka emer dhe mbiemer :

Ibrahim Rugova

Adem Jashari

ShBA

Britania e Madhe

Gjermania

etj

Kjo parulla “patriotike” qe kinse i akuzuari per krime kunder shqipetareve , eshte liria duhet kuptuar drejt. Sesi do ta trajon Gjykata Speciale dhe historia personazhin e parulles pedekjane ..PRESIM e shohim..

Të Ngjajshme

Në Shqipëri nga 1 dhjetori mësim i kombinuar për nxënësit

admin

Daçiq komenton vendosjen e flamurit nga Shaip Kamberi

admin

Zbulohen postet kyçe që do të drejtojë shqiptari në qeverinë e re të Malit të Zi

admin

Leave a Comment