November 29, 2020
Portali Shprehja

Fansat e zbulojnë Luanën duke zmadhuar gjoksin me photoshop

Dikur njihej si këngëtare, ndërsa tani vazhdimisht po komentohet si moderatorja më e shkathtë dhe më e zonja që ka tregu shqiptar.

Me emisionin e saj “Shiko kush luan “ ajo ka arritur të thej rekorde të mëdha për një kohë të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Përveç profesionit, ajo ka bërë ndryshime drastike në pamje, e cila edhe pas ndërhyrje të shumta që ka bërë, nuk po e lë anash as përdorimin e photoshopit.

Kjo gjë u ka renë në sy edhe ndjekësve ku publikuan një imazh në të cilën e akuzuan që e ka përdorë photoshopin për të zmadhuar gjoksin.

E tepruar kjo apo jo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Këta janë 50 shqiptarët më të njohur në botë

admin

Arta Nitaj uron 28 Nëntorin nga Dubai

admin

Këto figura shqiptare festojnë ditëlindjen sot

admin

Leave a Comment