May 23, 2022
Portali Shprehja

Fansit i bie të fikët në krahët e Unikkatilit

Unikkatil është njëri nga artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Tact Watches

Këtë e kanë dëshmuar klikimet në Youtube dhe pjesëmarrja e fansave në koncerte.

Së fundmi në një video e cila është bërë virale në rrjete sociale shihet se si një fansi i bie të fikët pasi takon reperin.

Reperi fotografohet fillimisht me fansin, pastaj e përqafon atë. Fansi, më pas bie pa ndjenja.

https://twitter.com/i/status/1525164331041685504

.

Të Ngjajshme

Verstapen fiton në Barcelonë, dështon makina e Leklerkut

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Leave a Comment