April 17, 2021
Portali Shprehja

Fation Kuqari bën një ndryshim në dukje

Ish-konkurrenti i Përputhen e tregoi ndryshimin e tij përmes një fotografie të publikuar.

Fation Kuqari ka publikuar një imazh në storien e tij në Instagram derisa shihet se ka hequr flokët.

Ai ka pozuar nga një klinikë teksa nuk ka treguar arsyen e heqjes së flokëve vetëm se ka postuar fotografinë.

Për dallim nga herët e kaluara ndërsa ka postuar imazhe me flokë ai duket më ndryshe.

Ndryshe, Fation Kuqari është larguar nga Përputhen dhe po vazhdon të jetë i suksesshëm së fundi ishte pjesë e klipit në projektin muzikor të Fifit.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment