May 12, 2021
Portali Shprehja

Fejohet Fjolla Krasniqi

Fjolla Krasniqi ishte dikur një nga këngëtaret më të famshme që kishte skena muzikore shqiptare. Shumë aktive dhe pjesëmarrvse në shumë festivale, Fjolla e bëntë hit secilin projekt muzikor që sillte për publikun, shkruan “Kosovarja”. Por tashmë janë bërë disa vite që ajo ka hequr dorë nga muzika dhe është angazhuar me punë në televizion, […]

.

Të Ngjajshme

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Sabri Fezjullahu dedikim Nerës: Kurrë nuk mund të dal hakut ty fryma jem…

admin

Falë fëmijëve Angelina Jolie një grua super e fuqishme

admin

Leave a Comment