January 21, 2021
Portali Shprehja

Fejohet këngëtarja Dafina Rexhepi

Këngëtarja Dafina Rexhepi para disa vitesh u fut fuqishëm në tregun e muzikës, duke sjell një frymë të re dhe shumë moderne në vend, shkruan “Kosovarja”.

Dafina erdhi me disa projekte, por goditi me “Delicious” në bashkëpunim me reperin nga Mitrovica, MC Kresha.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja prezantoj edhe disa projekte e më pas u zhduk, për tu rikthyer së fundi, por jo me impaktin e më parshëm.

Siç mësojmë, ka të reja në jetën personale të këngëtares. Ajo sapo është fejuar dhe tashmë në gishtin e saj gjendet unaza e zyrtarizimit të lidhjes, shkruan “Kosovarja”.

Urime!

 


Të Ngjajshme

Aktorja tregon hapur: Gjatë karantinës burri më ka rrahur

admin

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Leave a Comment