Fëmija vrapon jashtë katit të katërt, pa kurrfarë sigurie

Momenti u incizua nga vajza e një turisti që po qëndronte në një ndërtesë përballë në Tenerife të Spanjës, sipas faqes në Facebook “I Love Tenerife!”, transmeton lajmi.net.

Sipas përshkrimit të videos, në momentin kur ky fëmijë bënte vrapimin e rrezikshëm, prindërit e tij po bënin dush.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, derisa video është bërë virale nëpër internet

E publikuar në Facebook, videoja ka marrë më shumë se tre milionë shikime. /Lajmi.net/

Child climbs out of apartment balcony window 4 floors up and runs along dangerous ledge in Tenerife!

OMG! This toddler managed to climb out of this building window whilst the parents were taking a shower.The incident took place on Saturday at a building in Playa Paraiso, Tenerife. The video was taken by the daughter of a tourist staying at an apartment close to this one. His Daughter took the video whilst he was running over to the building to try and do something and notify security He doesnt want any publicity so we won´t share his name. Report and update provided by journalist Pia Guevara Manosalva

Gepostet von I Love Tenerife am Montag, 6. Januar 2020

 

Të ngjajshme

Shoferi hodhi shishe plastike nga dritarja, vogëlushi e bën “horë”

shprehja

7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë të duhurit për një lidhje

shprehja

Nën ndikimin e drogave dhe duke masturbuar, burri lufton me 15 policë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë