December 4, 2021
Portali Shprehja

Ferizaj, një femër ankohet në Polici se kreu marrëdhënie seksuale me një person që e mashtroi se do ta martonte

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Ferizaj ka raportuar se një person i kishte premtuar se do ta martojë, dhe kësisoj ajo kishte kryer marrëdhënie intime me të.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

Tact Watches

“Ferizaj, 06.11.2021 – 11:00. Me 25.11.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ishte njoftuar me të dyshuarin mashkull kosovar dhe me datën e lartcekur, kishte pasur marrëdhënie intime me të njëjtin duke premtuar se do ta martojë. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Një person përfundon në spital, u ther me thikë në Prishtinë

admin

Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë

admin

Tentoi të kontrabandonte ari e argjend, i gjenden stolitë e fshehura në bagazh udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

admin

Leave a Comment