December 3, 2020
Portali Shprehja

Fermeri i këndon gomarit dhe e vendos në gjumë në krahët e tij

Ky është një moment i mrekullueshëm që një kafshë që e do fermerin e saj bie në gjumë në krahët e tij, transmeton lajmi.net.

Dean Fagan, i cili ka fermën e tij në Marengo, Ohaio, ishte kapur në kamera duke kënduar këngën “You Are My Sunshine” për gomarin e tij tre muajsh.

In an adorable video, farmer Dean Fagan rocks his three-month-old donkey Ivy to sleep

Dean Fagan sang one of his donkey foals a lullaby on his farm Jackass Junction in Marengo, Ohio

Në video, gomari shtrihet në krahët e pronarit derisa ai këndon këngën që ta vendos atë në gjumë. Fermeri fillon që të performojnë me kafshët tjera përreth duke e shikuar.

Kafshët tjera xheloze shikonin fermerin duke kënduar dhe prisnin radhën e tyre që të shtrihen në krahët e tij. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Fitonte 100 mijë dollarë në javë, 10 fakte për Al Capone

admin

Pse derdhja e kripës, ishte një shenjë e keqe në Mesjetë

admin

Të gjithë kujtojnë se janë motra, por këto të dyja janë nënë e bijë

admin

Leave a Comment